Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Bir üst kategoriye ücretsiz geçiş imkanı ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa Merkezinde Ücretsiz mineral yüz maskesi uygulaması (1 Kişi)
Transfer Taleplerinde %20 indirimli fiyatlar
Otel içi extra harcamalarda 10% indirim
Odanıza her gün taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

Premium Belek
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Türkiye’nin gözde golf merkezi Belek’te yer alan Rixos Premium Belek, 1000 metre uzunluğundaki sahili ve daha fazlasıyla tatilinizi harika bir masala dönüştürüyor. Konumu itibariyle Antalya Havalimanı’na 40 km mesafede yer alırken Antalya şehir merkezine ise 50 km uzaklıkta bulunuyor. Konaklamanız için Rixos Premium Belek Otel’e geldiğinizde çevresinde gezebileceğiniz pek çok turistik ve tarihi mekân bulunmaktadır. Dinler Bahçesi,  Antalya şehir merkezi, Kaleiçi, Antalya Arkeoloji Müzesi, Side, Perge, Aspendos gibi tarihi ve ören yerlerini rahatlıkla gezebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki en güzel golf sahalarında oynayabilir,  Belek kumsalında güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Rixos Premium Belek sizlere, hem Antalya şehir merkezine yakın konumuyla bir city otel imkanı, hem de bir resort tatili yaşama imkanı sunmaktadır. İş toplantılarınız için de en doğru ve en donanımlı adrestir.  Lüks ve konforun tadını Rixos Premium Belek’te çıkarırken Belek ile etrafındaki doğal ve tarihi güzellikleri de mutlaka keşfedin.

Dinler Bahçesi

Dinler Bahçesi, Rixos Premium Belek’te konaklamanız sırasında mutlaka gezilecek yerler listesinde yer almalıdır. 2004 senesinde yapılan Belek Dinler Bahçesi’nde Cami, Kilise ve Sinegog bir arada bulunmaktadır. Üç büyük dini burada buluşturan bu özel bahçeyi, gün içerisinde yüzlerce ziyaretçi gezmektedir. Dinler Bahçesi, tüm dinlerin ortak hoşgörü ve saygı mesajının mimari örneği olarak ruhunuzu dinlendirmeniz için eşsiz bir fırsat sunar.

Aspendos

Aspendos, Serik’te bulunan amfi tiyatrosuyla meşhur bir antik kenttir. Her yıl pek çok turist Aspendos'u ziyaret etmektedir. Aspendos Tiyatrosu, mimari özellikleri ile Roma Devri tiyatrolarının günümüzdeki en seçkin  ve önemli temsilcilerinden biridir. Antik tiyatro, ayrıca konserler ve etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Perge Antik Kenti

Perge Antik Kenti, Helenistik ve Roma İmparatorluğu’nun izlerini taşımaktadır. Pamfilya Bölgesi’ne başkentlik yapmış antik kent, tiyatrosu, stadyumu, hamamı, nekropol ve agorası ile bir açık hava müzesi. Arkeoloji meraklılarının özellikle gitmesi gereken yerlerden biri. Eğer tarihe ilgi duyuyorsanız kentin sokaklarında dolaşarak tarihi yeniden yaşayabilirsiniz.

Manavgat Şelalesi

Antikçağ‘ daki adı Melas olan Manavgat Çayı‘ nın dar ve dik yamaçlı kanyonlar arasından geçerek oluşturduğu ünlü Manavgat Şelalesi, görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında gelir. Kent gürültüsünden uzaklaşıp doğa ile başbaşa kalmak isteyenler için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Damlataş Mağarası

Adını içerisindeki 15 bin yılda oluştuğu belirtilen sarkıtlardan damlayan su damlacıklarında alan Damlataş Mağarası, doğal güzelliğinin yanı sıra astım hastalığına şifa umuduyla yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır

Köprülü Kanyon

Antalya, Manavgat ilçesi sınırlarında bulunan Köprülü Kanyon, rafting severlerin bir numaralı adreslerinden. Köprüçay Irmağı’nın içinden aktığı bu doğal güzellikteki kanyon, sizi unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Milli park olarak ilan edilen bu saklı güzellikte doğa içinde keyifli bir yürüyüş de yapabilirsiniz.

 

Premium Belek'den Kareler

  • Rixos Premium Belek
  • Rixos Premium Belek
  • Rixos Premium Belek
  • Rixos Premium Belek
 
Yükleniyor